Kontakt w sprawie pozyskania środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

tel. 534 914 170

kontakt@competence-szkolenia.pl

Nawet 100% dofinasowania do szkoleń dla pracowników!

więcej szczegółów i tematyka szkoleń

 

Chcesz rozwinąć kompetencje zespołu i zwiększyć konkurencyjność firmy na rynku? Pozyskaj dofinansowanie na szkolenia z Krajowego Funduszu Szkoleniowego lub w ramach Bazy Usług Rozwojowych.

 

Kto może wnioskować o dofinansowanie i brać udział w szkoleniach?

O środki z KFS może ubiegać się każdy pracodawca, który chce przeszkolić siebie i pracowników.

W szkoleniach może uczestniczyć każdy pracownik zatrudniony na umowę o pracę niezależnie od zajmowanego stanowiska i wymiaru etatu. Szkolenie realizowane jest w formie zamkniętej, dlatego prowadzimy je dla minimum 4 pracowników. Ponadto warunkiem uzyskania dofinasowania jest brak zaległości w ZUS i US. PUP weryfikuje zaległości podatkowe w ZUS i US i w przypadku ich występowania wniosek odrzuca automatycznie. Posiadanie ugody z US/ZUS albo wniosek o umorzenie składek ZUS nie jest traktowane jako zaległość.

Z jakich form wsparcia możesz skorzystać?

Możesz uzyskać dofinansowanie na:

Możesz uzyskać dofinansowanie na szkolenia i kursy, które wyposażą uczestników w nową wiedzę i umiejętności podnoszące ich pozycję zawodową.

Jaka jest wysokość dofinasowania?

Mikrofirmy (zatrudniające do 10 pracowników) otrzymują 100% dofinansowania, a pozostałe (małe, średnie i duże przedsiębiorstwa) mogą dostać dofinansowanie w wysokości 80% całkowitych kosztów kształcenia. Dofinansowanie ma formę pomocy de minimis.

Jak otrzymać wsparcie?

Należy złożyć we właściwym dla siebie Powiatowym Urzędzie Pracy (w miejscu siedziby lub wykonywania działalności) wniosek o dofinansowanie kształcenia ustawicznego ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Uwaga! O otrzymaniu dofinansowania decyduje kolejność składania wniosków.

Urząd ma 30 dni od daty złożenia wniosku na udzieleniu odpowiedzi w kwestii przyznania środków. W przypadku braków lub błędów może wezwać wnioskodawcę do uzupełnienia wniosku w terminie 7 dni.

„Wniosek rozpatrzono pozytywnie – co dalej?” To proste! Zacznij szkolić się z najlepszymi.

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji szkoleń dofinansowanych. Codziennie dostarczamy umiejętności rozwijające biznes. Realizujemy szkolenia dla branży HoReCa i wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć kluczowe kompetencje pracowników i wyróżnić firmę na tle konkurencji. Wszystkie warsztaty realizujemy w formie zamkniętej, dopasowując program do potrzeb oraz kompetencji pracowników.

Zapoznaj się z ofertą naszych szkoleń:

Wybierz interesującą cię kategorię i znajdź kursy, które najlepiej odpowiadają na potrzeby Twoje i pracowników

Dbamy o to, by minimum 80% czasu stanowiły ćwiczenia praktyczne. Pomagają nam w tym wykwalifikowani i doświadczeni trenerzy, którzy przekazują wiedzę w przystępny sposób i służą wsparciem w jej wdrożeniu.

 Co mówią o nas inni?

Opinie o nas i o tym co się aktualnie u nas dzieje możesz znaleźć na naszym profilu na Facebooku   

O tym, jak wyglądają nasze szkolenia możesz przekonać się, wchodząc na nasz kanał na YouTube:

- Relacja ze szkoleń w Hotelu Stok**** z Wisły 

- Relacja ze szkoleń w Aqua Hotel *** z Polkowic

Chcesz wybrać szkolenia dla siebie i dowiedzieć się więcej o dofinansowaniu? Zachęcamy do wzięcia udziału w niezobowiązującej rozmowie telefonicznej pod numerem: 534 914 170 lub wysłania zapytania na adres: kontakt@competence-szkolenia.pl

Chętnie doradzimy w wyborze tematów szkoleń i pomożemy uzasadnić potrzebę ich realizacji we wniosku o dofinansowanie kształcenia.